RSS
Databáze znalostí : Popis software > POS > POS Terminál
Je doplněno napojení na věrnostní systém iBOD. * Na POS je možné nastavit a následně zadávat věrnostní karty iBOD. * V REC je možné ke klientům přiřadit údaje o věrnostních kartách. Interface (externí aplikace) v pravidelných intervalech provede ex...
Doplněna kontrola, pokud číslo stolu na POS = číslo pokoje s dnešním datem odjezdu, systém při markování na to upozorní obsluhu. Funkce za zapíná v systémových parametrech: POS_TestPokoje - POS: testovat číslo stolu x číslo pokoje (Y,N)
V konfiguraci sw lze u pokladen nastavit, zda se má na tisknutých objednávkových bonech na POS zobrazovat celková cena za daný BON. Standardně je vypnuto.
V konfiguraci plateb lze k platbám typu Úvěr (Na pokoj) doplnit konkrétní číslo klienta. Daná platba při namarkování na POS se pak již na nic neptá a přímo namarkuje položky na účet daného klienta. Číslo klienta je nutné nejprve zjistit např. z e...
Doplněna možnost pojmenování účtů na POS. K zadání názvu účtenky je nutné doplnit na klávesnici odpovídající POS-funkci.
Opravena chyba při markování položky na účet v případě požadavku na změnu DPH pro konzimaci mimo provozovnu (sebou). Pokud nebyla položka nastavena jako vzkaz do kuchyně, přepočet DPH se neprováděl.
Zrušen tisk DPH na nedaňových dokladech (platba na pokoj apod.) Tisk lze v případě potřeby zapnoyt v systémových parametrech pomocí volby: POS: tisknout DPH na nedaňových dokladech (Y/N) [POS_NDD_PrintVAT]
Upraven tisk objednávek - název pokladny se nyní tiskne na samostatnou řádku velkým písmem.
Nově je do průvodců k tiskovým sestavám doplněna volba "Počet dnů zpětně", která zajistí při zadání počtu dnů > 0, že při tisku sestavy (v zázemí i na POSTerminálu) se nabídne pouze vybraný počet dnů zpětně.